
Акумулятор LiFePo4 - BAT-5KWH-51.2V 51.2V, 100Ah RITAR
- Немає в наявності
- Код: 142212
65 200 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор LiFePo4 - BAT-5KWH-51.2V 51.2V, 100Ah RITAR
Нове покоління літій-залізо-полімерних акумуляторних батарей – це новий продукт для зберігання енергії, який може забезпечити надійне електроживлення для різноманітного обладнання та систем.
Особливості:
- Призматичні елементи LiFePO4 з тривалим терміном служби підходять для зберігання енергії
- Низьковольтна система, продукт безпечний у використанні
- Підтримка паралельного підключення для більшої кількості енергії або більшої потужності інвертора
- Сертифікація елементів: UN38.3, ROHS, IEC62619, UL1973 та UL9540A
- Гнучка та проста установка, підтримка настінного монтажу
- Широкий діапазон робочих температур
- Термін служби >6000 циклів
- Інформативний дисплей SOC, RUN, ALARM
- Захист OVP, LVP, OCP, OTP, LTP
- Порт зв'язку RS485, CAN для інвертора
Характеристики
Вага
50 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Літій-залізо-полімерних |
| Вага | 50 кг кг |
| Взаємодія | RS485/CAN |
| Вологість | 0~95% відносної вологості (без конденсації) |
| Габаритний розмір | 520х165х566 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Ємність акумулятора | 100 Ah мА/год |
| Захист | Перенапруга, Низька напруга, Перевантаження струмом, Перегрівання, Низька температура, коротке замикання |
| Імпульсний розрядний струм | 110А@10 хв 120А@10 s |
| Максимальний струм | 100 А |
| Напруга | 51.2 В |
| Напруга наприкінці розряджання | 44.8 (резервне копіювання)/48 (циклічне копіювання) |
| Напруга заряджання | 55.2-57.6 В |
| Напруга розряджання | 44.8-48 В |
| Загальна енергія | 5120 Вт.год |
| Підтримка паралельних операцій | Так, Макс. 15 комплектів. |
| Робоча температура | Заряджання: 0 ~ +55°C, Розряд: -20 ~ +55°C |
| Термін експлуатації | 10 років |
| Цикли заряджання | 6000 |
- Ціна: 65 200 ₴

