
Акумуляторна батарея LP16-48100 Must
- Немає в наявності
- Код: 138800
56 825 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея LP16-48100 Must
Літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея – це новий продукт для зберігання енергії, який може забезпечити надійне електроживлення для різноманітного обладнання та систем. Літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея має вбудовану систему керування батареєю, яка може керувати та контролювати напругу, струму та іншу інформацію про батарею.
Особливості:
- Довговічність при великих циклах роботи
- Тривалий термін служби
- Вбудований захист схеми
- Низька швидкість розряду
- Швидка перезарядка
- Підтримує паралельну роботу
Характеристики
Вага
48 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | LFP — літій-залізо-фосфатний |
| Вага | 48 кг кг |
| Взаємодія | RS485/RS232/CAN |
| Вологість | 5-95%(RH) |
| Гарантія | 5 років |
| Ємність акумулятора | 100Ah мА/год |
| Захист | IP 21 |
| Максимальний струм | 100 А |
| Потужність | 5.12 кВт |
| Напруга | 51.2 В |
| Напруга заряджання | 58.4 В |
| Напруга розряджання | 43.2-58.4 В |
| Робоча температура | 0 °C — 45 °C Заряджання — 10 °C — 45 °C Розряджання |
| Рекомендований струм розряджання | 0.5 С |
| Рекомендований рівень заряджання | 0.5 С |
| Температура зберігання | 0 °C — 35 °C |
| Встановлення | Стаціонарна |
| Цикли заряджання | 3000 |
- Ціна: 56 825 ₴

