
Портативна колонка 2.0 GW-321-BL Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 115780
3 132 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Портативна колонка 2.0 GW-321-BL Grunhelm Портативна колонка GW-321-BL Grunhelm - має сучасний дизайн з яскравим RGB підсвічуванням та якісним звучанням. Дозволяє прослуховувати музику, включаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки тощо, як через виведення AUX, так і через Bluetooth. USB та Micro SD card роз'єми дають можливість прослуховувати аудіо-файли з flash носіїв, оптимізовані під Google Assistant та Siri. У комплект поставки входить ремінь для перенесення, цю портативну колонку дуже зручно брати з собою в похід і на довгі прогулянки, не боїться дощу, адже у неї вологозахисний корпус.
Характеристики
Інтерфейс підключення
Bluetooth, Micro SD, USB Flash, AUX
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 3600 mAh |
| Час роботи | до 4 годин |
| Вихідна потужність | 14 Вт |
| Габарити (ШхГхВ) | 283 х 123 х 126 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth, Micro SD, USB Flash, AUX |
| Комплектація | Портативна колонка Інструкція |
| Мікрофон | Да |
| Особливості | Бездротове під'єднання: BluetoothМаксімальна потужність: 14WКомпактний розмірВбудований мікрофон Водозахист IPX6мікро — SD слот карти пам'ятіAUX, USB-вхід і лінійний вхідFMОптимізована під Google Assistant, SiriRGB підсвітка |
| Живлення | Акумулятор |
| Відстань передавання | 10 м |
| Тип | Портативна колонка |
| Штрих код | 6902072640433 |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 132 ₴

