
Бойлер Grunhelm GBH-EUM-50TDD 50л
- Немає в наявності
- Код: 122377
13 904 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Бойлер Grunhelm GBH-EUM-50TDD 50л
Електричний накопичувальний водонагрівач призначений для нагрівання водопровідної води в побутових умовах і здатний підготувати велику кількість гарячої води та підтримувати задану температуру автоматично. Управління складається з терморегулятора та регулятора потужності від 800 Вт до 2000 Вт, а також LED-дисплея з індикацією температури нагрівання води та встановленням таймера. Режим ECO на панелі керування виробляє нагрівання води в температурі 55°С, що зменшує утворення накипу та збільшує ресурс роботи водонагрівача.
Характеристики
Виробник
Grunhelm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип керування | Електронне |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 840х440х260 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Установлення таймера, Плоский дизайн, Динамічний світловий дисплейЕкономічний режим, Динамічні вогні відтворюватимуть різні кольори залежно від температури води, 3 режими нагрівання, Універсальний монтаж |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220-240 В / 50 Гц |
| Обсяг | 50 л |
| Країна-виробник | Китай |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Сухий» ТЕН |
| Встановлення | Вертикальна/Горизонтальна |
| Форма | Плоский |
| Штрих код | 6922021223777 |
- Ціна: 13 904 ₴






