
Бойлер Grunhelm GBH-IUM-50EALD 50 л
- Немає в наявності
- Код: 123088
13 495 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Бойлер Grunhelm GBH-IUM-50EALD 50 л Електричний водонагрівач накопичувального типу призначений для нагрівання холодної води, що надходить із водопроводу. Внутрішні резервуари виготовлені з високоякісної медичної нержавіючої сталі. Управління складається з терморегулятора та регулятора потужності від 800 Вт до 2000 Вт, а також LED-дисплея з індикацією температури нагрівання води. Режим ECO на панелі керування виробляє нагрівання води до температури 55°С, що зменшує утворення накипу та збільшує ресурс роботи водонагрівача.
Характеристики
Виробник
Grunhelm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип керування | Електронне |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 435х258х824 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Внутрішній резервуар із неіржавкої сталі Плоський дизайнLCD-дисплейЕкономічний режим Універсальний монтажЕлектричний анод3 режим нагрівання |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220-240 В / 50 Гц |
| Обсяг | 50 л |
| Країна-виробник | Китай |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Сухий» ТЕН |
| Встановлення | Вертикальна/Горизонтальна |
| Форма | Плоский |
| Штрих код | 6990001230886 |
- Ціна: 13 495 ₴





