
Бойлер 100 л Grunhelm GBH A-100
- Немає в наявності
- Код: 52816
6 928 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Grunhelm GBH A-100
Бойлер 100 л
Виробник Grunhelm
Країна виробник Україна
Гарантія 1 рік
Об `єм 100 л потужність
Потужність 1500 Вт
Тип нагрівального елементу «Мокрий» ТЕН
Макс. температура нагріву 77 ° С
Напруга 220 / 230В
Робочий тиск 6 бар клас захисту IP24
Тип управління механічне
Внутрішнє покриття бака Сталь з емалевим покриттям
Магнієвий анод Так
Термостат Так
Форма циліндрична установка вертикальна
Колір білий
Габарити 916х460 мм
Вага 26.1 кг
Комплектація
- Водонагрівач
- Захисний клапан
- Інструкція по застосуванню з сервісною книжкою
- Заводська упаковка
Штрих код:2063583180017
Характеристики
Вага
26.1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип керування | Механічне |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26.1 кг кг |
| Внутрішнє покриття бака | Сталь з емалевим покриттям |
| Габарити (ШхГхВ) | 916х460 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас захисту | IP24 |
| Комплектація | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Водонагрівач — Захисний клапан — Інструкція із застосування із сервісною книжкою — Заводське паковання), 1, 1) |
| Макс. температура нагрівання | 77 °C |
| Потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Обсяг | 100 л |
| Робочий тиск | 6 бар бар |
| Країна-виробник | Україна |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Встановлення | Вертикальна |
| Форма | Циліндрична |
| Штрих код | 2063583180017 |
- Ціна: 6 928 ₴





