
Вентилятор підлоговий Grunhelm GFS-4525C
- Немає в наявності
- Код: 131125
1 484 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Вентилятор підлоговий Grunhelm GFS-4525C
Вентилятор підлоговий Grunhelm GFS-4525C має 3 швидкості.
Особливості
- Діаметр захисної сітки 460 мм.
- Робота в поворотному режимі 70°
- Фіксація поворотного режиму
- Регульований нахил 0 - 35 °
Характеристики
Вага
4.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг кг |
| Габаритні розміри | 620х170х500 мм |
| Діаметр | 460 мм мм |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип | Підлоговий |
- Ціна: 1 484 ₴



