
Вентилятор підлоговий GFS-450R Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 141430
1 686 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Вентилятор підлоговий 18 дюймів, 3 швидкості,1,30м, 3 лопасті,пульт - GFS-450R Grunhelm
Вентилятор підлоговий GFS-450R Grunhelm
Особливості
- Діаметр захисної сітки 500 мм
- Робота в поворотному режимі
- Фіксація поворотного режиму
- Регульований нахил 70°
- Регульовання висоти до 1.3 м
Характеристики
Вага
6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг кг |
| Габаритні розміри | 620х150х510 мм |
| Діаметр | 500 мм мм |
| Додатково | Діаметер основи 220 мм Кількість лопатей 3 |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга/частота | 220 В/50-60 Гц |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Кнопки + пульт |
- Ціна: 1 686 ₴







