
Вентилятор підлоговий GFS-1613RC.2 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 141428
1 328 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Вентилятор підлоговий 16 дюймів,3 швидкості,1,30м, 3 лопасті,пульт)2 шт.уп- GFS-1613RC.2 Grunhelm
Вентилятор підлоговий GFS-1613RC.2 Grunhelm має 3 швидкості.
Особливості
- Діаметр захисної сітки 400 мм
- Робота в поворотному режимі
- Фіксація поворотного режиму
- Регульований нахил 70°
- Регульовання висоти до 1.3 м
Характеристики
Вага
4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг кг |
| Габаритні розміри | 470х175х470 мм |
| Діаметр | 400 мм мм |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга/частота | 220 В/50-60 Гц |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Кнопки + пульт |
- Ціна: 1 328 ₴

