
Вентилятор настільний GFT-3011T Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 141434
886 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Вентилятор настільний GFT-3011T Grunhelm
Вентилятор Grunhelm GFT-3011T має 3 швидкості.
Особливості
- Діаметр захисної сітки 300 мм
- Робота в поворотному режимі
- Фіксація поворотного режиму
- Регульований нахил 70°
Характеристики
Вага
1.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Варіант установки | Настільний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг кг |
| Габаритні розміри | 350х190х410 мм |
| Діаметр | 300 мм мм |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип | Настільний |
| Керування | Кнопкове |
- Ціна: 886 ₴

