
Ваги торговельні GSC-053 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 102529
1 452 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Ваги торгові GSC-053 Grunhelm Торгові ваги GSC-053 Grunhelm - зручна та практична модель з калькулятором та межею зважування 50 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від мережі чи акумулятора. Ніжки регулюються. Корпус ваг виготовлений із пластику, платформа з нержавіючої сталі. Терезами зручно керувати за допомогою металевих клавіш, вся інформація відображається на ЖК дисплеї. Є функції обнулення ваги, тарування, а також індикатор навантаження та низького заряду батареї.
Характеристики
Вага
3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 4 В / 4 А·год |
| Вага | 3 кг кг |
| Вид | Настільні |
| Габарити (ШхГхВ) | 250х350 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Одиниці виміру | г/кг |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Індикатор перевантаження | Да |
| Комплектація | ваги Grunhelm GSC-053, посібник з експлуатації, картонне паковання. |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення | неіржавка сталь/пластик |
| Мінімальна вага | 5 г |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Торгові марні |
| Керування | Кнопкове |
| Колір | Сріблястий |
| Ціна поділки | 5 г |
| Штрих код | 2000963136424 |
- Ціна: 1 452 ₴






