
Торгові ваги Grunhelm GSC-054
- Немає в наявності
- Код: 126895
1 681 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис торговельних ваг Grunhelm GSC-054
Торгові ваги Grunhelm GSC-054 має межу зважування в 50 кг.
Характеристики
Ємність акумулятора
5 Ач
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3.4 кг |
| Вага нетто | 3 кг |
| Вид | Настільні |
| Габарити (ШхГхВ) | 360х140х400 мм |
| Дисплей загальної ціни | 6 символів |
| Дисплей ціни товару | 5 символів |
| Ємність акумулятора | 5 А·год мА/год |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Мінімальна вага | 5 г |
| Напруга | 220-240 В |
| Напруга акумулятора | 6 В |
| Розмір платформи | 230х330 мм |
| Тип | Торгові марні |
| Ціна поділки | 5 г |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 1 681 ₴




