
Торгові ваги Grunhelm GSC-302W з Wi-Fi
- В наявності
- Код: 126897
4 440 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис торгових ваг Grunhelm GSC-302W
Торгові ваги Grunhelm GSC-302W застосовуються для зважування різноманітних продуктів. Індикатор в залізному корпусі має яскраве дворівневе підсвічування з відображенням ціни та вартості товару. Регульовані ніжки виконані з пластику та нержавіючої сталі. Ідеально підійдуть на підприємствах промисловості, магазинних складах тощо. Перевагою моделі є наявність Wi-Fi.
Характеристики
WiFi
Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Да |
| Адаптер | 5 Вт |
| Вага брутто | 8.5 кг |
| Вага нетто | 8 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 400х500х820 мм |
| Діапазон робочих температур | От -10°C до +40°C |
| Дисплей загальної ціни | 6 символів |
| Дисплей ціни товару | 5 символів |
| Ємність акумулятора | 4 А·год мА/год |
| Максимальна вага | 300 кг |
| Мінімальна вага | 100 г |
| Напруга | 220-240 В |
| Напруга акумулятора | 4 В |
| Розмір платформи | 400х500 мм |
| Розмір паковання | 640х430х140 мм |
| Відстань бездротового зв'язку | 15 м |
| Тип | Торгові підлогові |
| Ціна поділки | 100 г |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 4 440 ₴










