
Ваги кухонні KES-045UB GRUNHELM
- В наявності
- Код: 129946
713 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги кухонні KES-045UB GRUNHELM - виготовлені з міцного матеріалу - загартованого скла та abs-пластику, що робить їх дуже надійними та довговічними. Це дозволяє використовувати їх щодня без ризику пошкодження. Крім того, вони легко очищуються і не займають багато місця на кухонному столі або в шафці. Такі кухонні ваги є необхідними для будь-якої господині або кухаря, які прагнуть до точності та зручності у процесі приготування їжі. Оснащені індикатором навантаження, а також індикатором низького заряду батареї. Максимальна вага - 5 кг.
Характеристики
Вага
0.42 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Да |
| Вага | 0.42 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 16 х 22 х 2 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Одиниці виміру | г/кг/фунт |
| Заряджання | порт USB/Type-C |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Індикатор перевантаження | Да |
| Комплектація | Інструкція, Елемент живлення, Паковання, |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло, ABS |
| Потужність | 3.7 В |
| Розмір екрана | 4.5 х 2 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Кухонні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Керування | Сенсорне |
| Ціна поділки | 1 г |
| Штрих код | 6902023000453 |
- Ціна: 713 ₴







