
Фітнес-ваги BES-28BFS Buletooth GRUNHELM
- Немає в наявності
- Код: 129936
715 ₴
Фітнес-ваги BES-28BFS Buletooth GRUNHELM - управляються електронно за допомогою сенсора, всі дані відображаються на дисплеї. Є можливість підключення до смартфона через Bluetooth. Завдяки біоімпедансному аналізу можна визначити масу тіла, індекс маси тіла, кількість жиру та води, м'язової та кісткової маси, калорій. Виготовлені із загартованого скла та пластику, що робить їх дуже надійними та довговічними. Це дозволяє використовувати їх щодня без ризику пошкодження.
Особливості:
- Пам'ять на 8 осіб;
- Підтримка Bluetooth 4.0;
- Повний біоімпедансний аналіз;
- Гумові ніжки для стійкості;
- Робота з додатком;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 3х1.5 ААА |
| Вага | 1.16 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 28х28 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Одиниці виміру | кг/фунт |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Комплектація | Ваги, Батарейки, Інструкція з експлуатації, |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло/ABS |
| Розмір екрана | 6.5х2.8 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Фитнес |
| Керування | Сенсорне |
| Ціна поділки | 100 г |
| Штрих код | 6902023000040 |
- Ціна: 715 ₴




