
Фітнес-ваги BES-35BLG GRUNHELM
- В наявності
- Код: 129938
577 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фітнес-ваги BES-35BLG GRUNHELM - стильні та зручні ваги, виготовлені із безпечного загартованого скла та ударостійкого пластику. Мають автоматичне включення та відключення, а також механічне керування. Максимальна допустима вага становить 180 кг, при цьому похибка становить не більше 100 грамів. Підтримують різні одиниці виміру, вся інформація відображається на великому екрані.
Характеристики
Вага
1.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 2х1.5 В ААА |
| Вага | 1.5 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | Паковання 31х31.2х2 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | Запуск натисканням на екран, Загартоване скло 5 мм, |
| Одиниці виміру | г/кг/фунт/унція |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Індикатор перевантаження | Да |
| Комплектація | Ваги, батарея, Інструкція з експлуатації, |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло/ABS |
| Розмір екрана | 7.5х1.5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Фитнес |
| Керування | Механічне |
| Ціна поділки | 100 г |
| Штрих код | 6902023100351 |
- Ціна: 577 ₴



