
Торгові ваги Grunhelm GSC-055
- В наявності
- Код: 136140
1 443 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгові ваги Grunhelm GSC-055
Виконані в пластиковому корпусі.
Платформа ваг зроблена з нержавіючої сталі. Під з’ємною платформою знаходиться індикатор рівня.
Висота ніжок регулюється.
Ваги працюють від мережі 220 В або від вбудованого акумулятора, без електрики можуть працювати близько 100 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2.83 кг |
| Вага нетто | 3 кг |
| Вид | Настільні |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 355х120х365 мм |
| Дисплей загальної ціни | 6 символів |
| Дисплей ціни товару | 5 символів |
| Ємність акумулятора | 5 А·год мА/год |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Мінімальна вага | 5 г |
| Напруга | 220-240 В |
| Напруга акумулятора | 4 В |
| Розмір платформи | 230х330 мм |
| Тип | Торгові марні |
| Ціна поділки | 5 г |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 1 443 ₴






