
Винна шафа - GWC-14 Grunhelm
- В наявності
- Код: 98686
8 587 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Винна шафа - GWC-14 Grunhelm
Винна шафа GWC-14 - це холодильна установка, яка створює оптимальне для напоїв середовище, близьке до сховищ на виноробнях.
Виконана у чорному кольорі розрахована на зберігання 14 пляшок. Висота 500 мм
Характеристики
Вага
17,2 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17,2 кг кг |
| Вага брутто | 19 кг |
| Габарити упаковки | 510х470х350 мм |
| Габарити | 470х440х495 мм |
| Клас захисту | Клас 1 |
| Кліматичний клас | SN/N/ST |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість полиць | 3 |
| Компресор | герметичний |
| Потужність | 70 В |
| Напруга | 220-240 Вт |
| Номінальний струм | 0.5 А |
| Обсяг | 40 Л |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Полиця для пляшок | 14 |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0.357 |
| Система охолодження | Defrost |
| Зливний піддон | Да |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип компресора | Прихований |
| Керування | Механічне |
| Рівень шуму | 40 дБ дБ |
| Хладагент | R600a,17 г |
| Колір | чорний (чорне скло) |
| Частота | 50 Гц |
| Енергоспоживання | 130 кв. г/рік |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
- Ціна: 8 587 ₴









