
Бензиновий двигун Forte F210GT-25
- В наявності
- Код: 79729
6 861 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис бензинового двигуна Forte F210GT-25
Бензиновий двигун Forte F210GT-25 — універсальна модель, яка використовується в сільськогосподарській техніці (мотоблоки, мотокультиватори, генератори, насосні установки).
Модель оснащена подвійним повітряним фільтром, що захищає його від пилу і дрібних частинок. Висока надійність двигуна і міцність корпусу гарантує довгий термін експлуатації.
Характеристики
Вага
16 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Тип палива | Бензин |
| Діаметр вала | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 39х33х35 |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр внутрішньої різі | 8 мм |
| Діаметр циліндра | 70 |
| Потужність | 7 л.с. |
| Призначення | Мотоблок, Культиватор, Садова техніка |
| Об'єм двигуна | 210 см3 куб.см |
| Охолодження | Повітряне |
| Витрата палива | 360 г/кВт х час г/год |
| Швидкість обертання | 3600 об./хв об/хв |
| Країна походження | Китай |
| Тип двигуна | Чотиритактний |
| Тип старту | Ручний |
| Тип хвостовика вала | Шліцовий |
| Хід поршня | 54 мм |
| Штрих код | 2000963124902 |
- Ціна: 6 861 ₴

