
Підлітковий самокат X-TREME AS-2010CK Помаранчевий
- Немає в наявності
- Код: 133980
1 470 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлітковий самокат X-TREME AS-2010CK Помаранчевий — це високоякісний та надійний самокат, призначений для активного відпочинку та дозвілля. Він має міцну раму, регульовану висоту керма, великі колеса і амортизатори, які забезпечують плавну і комфортну їзду. Крім того, конструкція самокату витримує значно більше навантаження, ніж дитячі моделі. Стильний дизайн точно не залишить вашу дитину байдужою!
- Безпека та захист
- Міцна конструкція
- Стабільна амортизація
- Простота управління
Характеристики
Дека
Алюміній
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Дека | Алюміній |
| Додатково | Подшипник ABEC-7 |
| Задні колеса | 200 мм |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Передні колеса | 200 мм |
| Кермо | Складаний Т-подібний сталь, з регулюванням висоти |
| Основні | |
| Колір | Помаранчевий |
- Ціна: 1 470 ₴

