
Мультиметр цифровий універсальний 73014 Werk
- Немає в наявності
- Код: 129982
445 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Мультиметр цифровий універсальний 73014 Werk
Мультиметр цифровий універсальний 73014 Werk - якісний інструмент за допомогою якого Ви зможете виміряти силу постійного струму, виміряти значення постійного і змінного напруги, виміряти електричний опір, тестувати діоди, а також перевіряти транзистори. Мультиметр оснащений індикаторами перезавантаження і розряду батареї. Живлення від батарейки типу "Крона".
Характеристики
Вага
0.150 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.150 кг кг |
| Додатково | Максимальні показники дисплея — 1999 з автоматичним визначенням полярності Час вимірювання: 2-3 виміри за секунду Автоматичне встановлення нуля Індикатор перезавантаження |
| Комплектація | Мультиметр Клеми Батарейка |
| Змінна напруга | 200-750 В |
| Постійна напруга | 200 мВ-1000 В |
| Постійний струм | 200 мкА-10 А |
| Перевірка діодів | 2.8 В/1 мА |
| Перевірка транзисторів | 0-1000 |
| Опір | 200 Ом-2000 кОм |
| Країна походження | Китай |
| Тип інструмента | Мультиметр |
- Ціна: 445 ₴

