
Обігрівач інфрачервоний Kumtel ED-18
- Немає в наявності
- Код: 123723
2 404 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Інфрачервоний обігрівач Kumtel ED-18
Інфрачервоний обігрівач Kumtel ED-18 - відмінний вибір для використання в якості основного або додаткового джерела тепла для житлових, виробничих та адміністративних приміщень. Прилад обладнаний механічним термостатом, для вибору оптимальної температури роботи та системою відключення при випадковому перекиданні. З переваг апарату слід відзначити компактні розміри, високий ККД, запас потужності та високу продуктивність.
ОСОБЛИВОСТІ:
- швидке нагрівання;
- безпека у роботі;
- механічний термостат;
- підставка у комплекті;
- захист від перегріву;
- виключення при випадковому перекиданні.
Характеристики
Вага
4 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | (В/Ш/Г): 840x200x100 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист | Захист від перегрівання, Вимкнення під час перекидання |
| Потужність | 1800 Вт |
| Нагрівальний елемент | Інфрачервона лампа (всередині спіраль) |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Площа обігрівання | 25 - 30 м2 |
| Застосування | Для дому, для квартири |
| Країна походження | Туреччина |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Штрих код | 8690001237233 |
- Ціна: 2 404 ₴

