
Сталь КСР-04/100 Компресор
- Немає в наявності
- Код: 69434
21 192 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Сталь КСР-04/100 Компресор Сталь КСР-04/100 - 100-літровий поршневий компресор, який завдяки своїм функціональним можливостям і конструктивними особливостями, може сміливо використовуватися в будівництві, ремонтних майстерень і станціях СТО. З його допомогою Ви можете підключати пневмоінструменти, здійснювати фарбування, піскоструминну зачистку матеріалу, продування, лакування виробів та виконувати інші роботи, що вимагають подачу повітря під високим тиском. Електричний двигун Компресор обладнаний надійним електричним двигуном потужністю в 2200Вт, здатний витримати високі навантаження в режимі щоденної експлуатації. За одну хвилину він здатний зробити до 400 літрів стисненого повітря. Рівномірний відвід тепла від нагрітих деталей двигуна, забезпечується примусовою системою повітряного охолодження. За стабільну роботу обладнання відповідають системи захисту від перегріву і стрибків напруги. Ремінний привід Передача потужності на поршневу групу здійснюється за рахунок пасової передачі. Такий тип з'єднання демонструє високу потужність з мінімальними витратами електроенергії. Крім цього, він забезпечує низький рівень вібрацій, що значно підвищує комфорт оператора. Манометр Для того щоб користувач міг самостійно контролювати рівень вихідного тиску, на роз'ємі для підключення споживачів встановлено манометр. Максимальний рівень робочого тиску становить 8 бар. Клапан для зливу конденсату В процесі ефективної роботи компресора виділяється конденсат, який накопичується в ресівері і може істотно вплинути на продуктивність техніки. Щоб виключити втрати потужності, від скопилася вологи потрібно періодично позбуватися. Все що необхідно зробити - підставити ємність і відкрутити гвинт, який знаходиться в нижній частині бака. Зручна транспортування Так як вага обладнання становить 78.2 кг, виробник передбачив наявність 4-х коліс і зручної ручки, завдяки чому забезпечується швидке і безпечне переміщення агрегату в межах робочої зони.
Характеристики
Вага
78.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 78.2 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 116.5х43.5х86 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Тиск | 8 бар |
| Додатково | Робоча температура: +5°...+40°C Розмір вихідної повітряної отвори: 1/4" |
| Кількість циліндрів/ступенів | 2025/01/02 00:00:00 |
| Кількість обертів | 2850 об./хв |
| Кількість фаз | 1 |
| Комплектація | - Компресор- Колеса 4 шт. — Комплект кріплення коліс (1 шайба, 1 шплінт) 4 шт. — Ручка до компресора 1 шт. — Інструкція Гарантій талон |
| Потужність | 2200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Обсяг ресивера | 100 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Продуктивність | 400 л/хв |
| Розташування ресивера | Горизонтальне |
| Країна походження | Китай |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип привода | Ремінної |
| Формфактор | Пересувний |
| Частота напруги | 50 Гц |
| Штрих код | 6920177064602 |
- Ціна: 21 192 ₴







