
Werk BM-2T50N Компресор
- В наявності
- Код: 60512
8 793 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Werk BM-2T50N Компресор Найбільш відповідний тип компресорного устаткування для тих, хто використовує пневматичні інструменти, які не потребують високого тиску. Головна його особливість - електричний двигун високої потужності, який здатний забезпечити високі робочі обороти, аж до 2850 об / хв. Заявлений виробником тиск становить 8 бар. У хвилину він здатний видавати до 200 літрів стисненого повітря. Компресор може використовуватися в домашніх умовах, торгових точках і невеликих ремонтних майстерень. Завдяки редуктора з манометром на борту, користувач може самостійно проводити регулювання тиску в залежності від вимог пневмоінструменту. Корпус компресора виготовлений з міцного металу, яка не піддається корозії і демонструє відмінну стійкість до зовнішніх механічних впливів. Для захисту двигуна від бруду і пилу передбачений спеціальний пластиковий кожух. У процесі роботи обладнання, в резервуарі утворюється незначна кількість конденсату, який може негативно вплинути на подальшу роботу всього механізму. Щоб робота пристрою завжди була стабільною, в нижній частині ресивера передбачений зливний клапан для видалення небажаної вологи. Для зручного переміщення компресора в межах робочої зони, присутній два транспортувальних колеса і зручна металева рукоятка, виконана в формі дуги. Спеціальна опорна ніжка забезпечує хорошу стійкість і виступає в ролі амортизує елемента.
Характеристики
Вага
24 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 675х310х705 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Тиск | 8 бар |
| Кількість циліндрів/ступенів | 2025/01/01 00:00:00 |
| Кількість обертів | 2850 об./хв |
| Кількість фаз | 1 |
| Комплектація | - Компресор-Колесо пластикове — 2 шт. — Фіксатор колеса пластиковий — 2 шт.-ніжка гумова — 1 шт. для кріплення ніжки (1 болт, 2 шайби, 1 гайка) — 2 шт.-фільтр повітряний у пластиковому корпусі — 1 шт.-Сопун картера пластиковий — 1 шт.-Інструкція — Гаран |
| Потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Обсяг ресивера | 50 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Продуктивність | 200 л/хв |
| Розташування ресивера | Горизонтальне |
| Країна походження | Китай |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип привода | Прямий |
| Формфактор | Пересувний |
| Частота напруги | 50 Гц |
| Штрих код | 6900167054400 |
- Ціна: 8 793 ₴






