
Керамічний обігрівач Emby CHT-1000
- Немає в наявності
- Код: 123700
5 446 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Керамічний обігрівач Emby CHT-1000
Обігрівачі для будинку даної серії мають потужність обігріву 1000 Вт, що достатньо для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні площею до 20 квадратних метрів.
Електропанель має габарити 60х1200х1.2 см і вагою 23 кг. Це дозволяє легко встановлювати її на стіну за допомогою монтажних кріплень.
Незалежно від потужності обігрівач використовуються для дому, дачі, офісів, магазинів, шкіл.
Характеристики
Вага
23 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emby |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 60 х 120 х 1,2 см |
| Гарантія | 5 років |
| Додатково | Індикатор роботи Регулювання температури |
| Захист від перегрівання | Да |
| Комплектація | Конвектор Комплект для кріплення на стіну Інструкція Гарантійний талон |
| Макс. потужність | 1 кВт |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга мережі | 220 В |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Країна походження | Україна |
| Термостат | Да |
| Тип | Керамічний |
| Штрих код | 4820001237009 |
- Ціна: 5 446 ₴




