
Обігрівач керамічний GCH-500WH білий з терморегулятором Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 114594
3 404 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Обігрівач керамічний Grunhelm GCH-500WH
Сучасний енергоефективний обігрівач відмінно впишеться у ваш інтер'єр.
Має товщину до 15 мм. Нагрівачу не страшні перепади напруги.
Крім того, він функціонує на постійній температурі і при цьому не перегрівається. Керамо-граніт має функцію збереження тепла.
Після відключення від живлення приміщення продовжує обігріватися протягом 30-60 хвилин. Здатний працювати у приміщенні з підвищеною вологістю (ванна кімната, лазня, басейн).
Керамічна панель з терморегулятором (цифровим), то така теплова панель допоможе не витратити багато електроенергії, та підтримає вибрану температуру повітря з точністю до 0.5 градуса
Захист від ураження електрострумом: Клас 1
Настінне кріплення входить в комплект
Мобільні опори постачаються окремо.
Особливості:
- не сушить повітря
- не палить кисень
- робоча температура -50 +80 С
- енргозберігаючий
- стійкий до перепадів напруги
- тонкий корпус
- безшумний
Характеристики
Вага
12 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP (ступінь захисту від вологи та пилу) | 54 |
| Вага | 12 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 600х600х15 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Кабель живлення | З вилкою |
| Конвекція | 15.0% |
| Монтаж | Підлоговий/Настінний |
| Потужність | 500 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Настінні кріплення | Да |
| Об'єм обігріву | 25 м3 |
| Площа обігрівання | 10 м2 |
| Регулятор | Да |
| Країна походження | Китай |
| Температура поверхні | 5...95 С |
| Тип | Керамічний |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 3 404 ₴

