
Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH-IWF-TPRO
- Немає в наявності
- Код: 131082
19 202 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH-IWF-TPRO
Спліт-система GRUNHELM GAC-09GH-IWF-TPRO працює від інверторного мотора, де внутрішній блок встановлюється на стіну в приміщенні площею до 16 м², а зовнішній на вулицю. Електронний дисплей з відображенням функцій та температури керується дистанційно. Використовується безпечний для озону безхлорний фреон R410A, який є у вільному доступі. У конструкції використовується загальновизнаний якісний компресор GMCC. Кондиціонер GRUNHELM GAC-09GH-IWF-TPRO працює в режимах охолодження, обігрів, вентилятор, автоматично, сушіння, ЕКО, турборежим. Варто також відзначити, що є самоочищення, рестарт, запам'ятовування налаштувань, потужність BTU становить 9000.
Особливості:
- Інверторний тип двигуна
- Управління пультом
- Цифровий LED-дисплей
- Таймер
- Турборежим
- Площа оброблюваємого приміщення 16 м²
- Самоочищення
- Збереження налаштувань
- Гарантія 2 роки
- Білого кольору
- Режим обігрів -15°С
- WI-FI
Режими роботи:
- Охолодження
- Обігрів
- Вентилятор
- Автоматичний
- Осушення
- ЕКО
- Турборежим
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 23.5 кг |
| Вага внутрішнього блока | 8.5 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Компресор | RECHI |
| Потужність | 9000 БТЕ |
| Потужність обігрівання | 2780 Вт |
| Потужність охолодження | 2640 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Особливості | Рестарторт/самоочищення |
| Площа | 16 м2 |
| Просвітлений LED-дисплей | Да |
| Розмір зовнішнього блока | 777х290х498 мм |
| Розмір внутрішнього блока | 790х275х192 мм |
| Режими роботи | Охолодження/обогрівання/вентилятор/авто-осушення |
| Країна походження | Китай |
| Тип холодоагенту | R410A |
| Рівень шуму внутрішнього блока | 25 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока | 50 дБ |
- Ціна: 19 202 ₴








