
Кондиціонер Інверторний - GAC-24GH-IWF-TPRO-32 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 141201
45 286 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Кондиціонер Спліт-система - GAC-07GH-32 Grunhelm
Настінний кондиціонер компанії Grunhelm - це потужний у своїй бюджетній категорії агрегат. Здійснює охолодження, обігрів, вентилятор, авто-осушення повітря. Хладогент R32 хімічна формула CH2F2. Низький рівень шуму. Економічний режим. Незалежне осушення. Таймер 24 години. Додатковий фільтр.
Gentle wind (розсіювання повітряного потоку) перфоровані вертикальні жалюзі у формі листків закриваються, мікро-отвори розсікають сильний потік повітря, перетворюючи його на більш мякий та ніжний
Датчик температури в пульті дк
Площа, яку обробляє ця модель кондиціонера це приміщення до 70 м²
Номінальна споживча потужність охолоджування 7.03 кВт
Номінальна споживча потужність обігріву 7.18 кВт
Переваги R32:
- Енергоефективність та Економічність R32 допомагає значно економити електроенергію, оскільки витрачає менше ресурсу через нижчу щільність і в'язкість. Так, порівняно з R410 його в'язкість менша на 30%. Кліматичну техніку з таким фреоном з енергоефективності відносять до класу А+ та вище.
- Екологічність Цей однокомпонентний холодоагент нового покоління майже не завдає шкоди довкіллю. Він має нульовий показник кількості шкідливих викидів для озонового шару.
- Безпека За рівнем токсичності R32 відноситься до класу А, тобто є нетоксичним для людей. Має низьку горючість, майже не займається і вважається найбезпечнішим на даний момент.
- Потужність Має високий охолодний ефект при менших витратах холодоагенту.
Характеристики
Вага внутрішнього блоку
14 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 39 кг |
| Вага внутрішнього блока | 14 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Діапазон температур | до -15°С |
| Дисплей | Прихований LED |
| Компресор | GMCC |
| Потужність | 24000 BTU |
| Потужність обігрівання | 7.18 кВт |
| Потужність охолодження | 7.03кВт |
| Напруга | 220 – 240 В |
| Особливості | Рестарт, самоочищення |
| Площа | 70 м2 |
| Розмір зовнішнього блока | 920х380х699 мм |
| Розмір внутрішнього блока | 1100х333х222 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Турборежим | Да |
| Керування | Дистанційний |
| Рівень шуму внутрішнього блока | 32 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока | 56 дБ |
| Функції | запам'ятовування параметрів, осушення повітря |
| Частота | ~ 50-60 Гц |
- Ціна: 45 286 ₴

