
МЛИН-ОК МЛИН-1 Кормоподрібнювач
- В наявності
- Код: 36673
5 347 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис МЛИН-ОК МЛИН-1 Кормоизмельчитель Кормоизмельчитель Млинок МЛИН-1 надійний побутовий інструмент, який стане незамінним помічником при подрібненні зерна, овочів, коренеплодів (діаметр стружки до 5мм) при цьому істотно економлячи Ваші зусилля і час. Особливості: Тихий в роботі Відмінна витривалість, великий термін служби Мідна обмотка двигуна У комплекті 4-ре сита
Характеристики
Вага
22 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 450х295х750 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Обмотка двигуна: Мідна |
| Місткість бункера | 5 л |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Комплектація | 4 сита, діаметрами: 2, 3, 4, 5 мм |
| Потужність | 1800 Вт |
| Продукція перероблення | Зерно, овочі, коренеплоди |
| Продуктивність | Перероблення коренеплодів: 570 кг/год Перероблення фруктів і овочів: 670 кг/год Перероблення зернових: 180 кг/год |
| Країна походження | Китай |
| Штрих код | 6915588170011 |
- Ціна: 5 347 ₴

