
МЛИН-ОК МЛИН-2 Кормоподрібнювач
- В наявності
- Код: 36674
4 758 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис МЛИН-ОК МЛИН-2 Кормоподрібнювач
Кормоподрібнювач МЛИНА МЛИН-2 відмінний побутовий інструмент, який стане незамінним помічником при подрібненні зерна, рису, гороху, арахісу, ячменю та інших зернових, при цьому суттєво економлячи Ваші зусилля та час. Особливості: Тихий у роботі Відмінна витривалість, великий термін служби Мідна обмотка двигуна У комплекті 4-ресита
Характеристики
Вага
21.3 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21.3 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 400х295х750 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Комплектація | 4 сита, діаметрами: 2, 3, 4, 5 мм |
| Потужність | 1800 Вт |
| Продукція перероблення | Зерно, рис, горох, арахіс, ячмінь |
| Продуктивність | Перероблення зернових: 180 кг/год |
| Країна походження | Китай |
| Штрих код | 6915588170028 |
- Ціна: 4 758 ₴

