
МЛИН-ОК МЛИН-3 Кормоподрібнювач
- Немає в наявності
- Код: 36675
4 929 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис МЛИН-ОК МЛИН-3 Кормоизмельчитель Кормоизмельчитель Млинок МЛИН-3 потужний побутовий інструмент, який стане незамінним помічником у Вашому домі при подрібненні зерна, качанів кукурудзи або стебельчатого корми, при цьому істотно економлячи Ваші зусилля і час. Агрегат має зовсім невелику вагу і малі габарити, що не складе труднощів у виборі місця для його зберігання. Особливості: Тихий в роботі Відмінна витривалість, великий термін служби Мідна обмотка двигуна У комплекті 4-ре сита
Характеристики
Вага
23.4 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23.4 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 415х295х750 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Комплектація | 4 сита, діаметрами: 2, 3, 4, 5 мм |
| Потужність | 2500 Вт |
| Оберти двигуна | 2800 об./хв |
| Продукція перероблення | Зерно, качани кукурудзи, стеблинчастий корм |
| Продуктивність | Перероблення стьобального корму: 65 кг/год Перероблення качанів кукурудзи: 100 кг/год Перероблення зернових: 240 кг/год |
| Країна походження | Китай |
| Штрих код | 6915588170035 |
- Ціна: 4 929 ₴

