
Кормоподрібнювач Млин-ОК Млин-8
- Немає в наявності
- Код: 77553
5 771 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Кормоизмельчитель МЛИН-ОК МЛИН-8 Кормоизмельчитель МЛИН-ОК МЛИН-8 - надійний і швидкий подрібнювач коренеплодів, зерна і овочів. Відмінне співвідношення ціни і якості, простота у використанні і легке транспортування, він обов'язково знадобиться в господарстві. Двигун має високу потужність 2500 Вт, а завдяки мідній обмотці буде довго і надійно служити в роботі. Продуктивність кормозмельчітеля залежить від виду і сорту, що подрібнюється продукту: фрукти - 670 кг / год; зернові продукти - 180 кг / год. Застосовується в домашньому господарстві, для переробки більшого кількість сортів пшениці і коренеплодів, для прикорму домашньої худоби, навіть недосвідчений користувач легко впорається з апаратом.
Характеристики
Вага
23.4 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23.4 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 400 х 295 х 750 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Обмотка двигуна: Мідна |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Потужність | 2500 Вт |
| Оберти двигуна | 2800 об./хв |
| Продукція перероблення | Зерно. овочі, коренеплоди |
| Продуктивність | Перероблення фруктів і овочів: 670 кг/год Первісне оброблення зернових: 180 кг/год |
| Країна походження | Китай |
| Штрих код | 6915588170080 |
- Ціна: 5 771 ₴

