
Haisser 24421 Мікрометр ручний металевий
- В наявності
- Код: 108631
652 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Haisser 24421 Мікрометр ручний металевий
Мікрометр ручний металевий Haisser - вимірювальний інструмент, призначений для зовнішніх лінійних вимірювань невеликих предметів, контактним методом з мінімальною похибкою. Висока точність до однієї сотої (0,01) міліметра дозволяє ефективно застосовувати мікрометр для абсолютного або відносного методу вимірювань. Інструмент виготовлений із нержавіючої сталі.
Характеристики
Вага
0,255 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,255 кг кг |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діапазон вимірювання | 0-25 мм мм |
| Корпус | Металевий |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Країна походження | Китай |
| Тип інструмента | Мікрометр |
| Точність вимірювання | 0,01 мм |
| Штрих код | 6914466086314 |
- Ціна: 652 ₴





