
Grunhelm GCFW-145 Морозильна скриня
- В наявності
- Код: 89903
9 017 ₴
Опис Grunhelm GCFW-145 Морозильна скриня
Морозильну скриню Grunhelm GCFW-145 часто використовують як у підприємницькій діяльності: магазини, кафе, ресторани, так і в побутовій, для зберігання їжі. Вона з легкістю заморозить м'ясо, птицю, рибу і різні овочі, фрукти і ягоди. Вона також ідеально підійде для охолодження напоїв. Ця модель техніки володіє відмінними характеристиками, завдяки яким користується великим попитом серед користувачів по всьому світу. Гарантія - 12 місяців. Вона прослужить вам багато років. Акуратна експлуатація забезпечить довгострокове використання. Потужність її заморозки становить 10 кг / 24 ч. Хладагент - Defrost. Корисний об'єм морозильної камери - 145 л, тому ви з легкістю зможете покласти в неї досить велика кількість різної продукції. Її лаконічний зовнішній вигляд і універсальний дизайн відмінно доповнить інтер'єр будь-якої кухні і стане її прикрасою. Компактні габарити ларі (705x550x850 мм), невелика вага (25 кг) дозволять розмістити її навіть в невеликому приміщенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 28 кг |
| Вага нетто | 25 кг |
| Габарити | 705x550x850 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 730×570×886 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Кліматичний клас | ST |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Компресор | Hermetic |
| Потужність | 220-240v/50Hz |
| Потужність заморожування | 10 кг/24 г |
| Напруга | 220 В |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Корисний об'єм морозильної камери | 142 л |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0.512 |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 187 |
| Споживана потужність (ват) | 75 |
| Тип випарника | Видимий |
| Тип конденсатора | Плоский конденсатор |
| Тип контролю | Механічне |
| Тип розморожування | Defrost |
| Рівень шуму | 42 дБ дБ |
| Хладагент | R600a/45g |
| Штрих код | 6902019145588 |
| Енергоклас | A+ |
- Ціна: 9 017 ₴










