
Морозильна скриня Grunhelm GCFW-251
- В наявності
- Код: 85308
13 467 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис морозильної скрині Grunhelm GCFW-251
Морозильна скриня Grunhelm GCFW-251 — те, що потрібно для заморожування продуктів харчування, овочів, ягід, готових страв. Дана модель призначена для роботи при температурі навколишнього середовища від +18°С до + 38°С. Відповідає кліматичному класу ST. Володіє низьким рівнем шуму і високим класом енергоефективності. Серед інших переваг слід виділити крапельну систему заморозки, механічне управління. Апарат утримує холод до 30 годин, а потужність заморозки становить 13.5 кг/24 години. Корисний об'єм морозилки - 246 л.
Характеристики
Вага брутто
36 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 36 кг |
| Вага нетто | 32 кг |
| Габарити | 955x625x850 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 990×885×640 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Кліматичний клас | ST |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 1 шт |
| Кількість ящиків морозильної камери | 2 шт |
| Компресор | Hermetic |
| Потужність заморожування | 13.5 кг/24ч |
| Напруга | 220-2402 В |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Корисний об'єм морозильної камери | 246 л |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0.643 |
| Споживана потужність (ват) | 115 |
| Витрата електроенергії | 235 кВт/год |
| Збереження холоду | 36 років |
| Температура в морозильній камері | -18 °C і нижче |
| Тип випарника | Видимий |
| Тип конденсатора | Плоский конденсатор |
| Тип контролю | Механічне |
| Тип розморожування | Defrost |
| Рівень шуму | 42 дБ дБ |
| Хладагент | R600a/45g |
| Штрих код | 6902018251006 |
| Енергоклас | A+ |
- Ціна: 13 467 ₴










