
Grunhelm GHUF-85 Морозильна камера
- В наявності
- Код: 89913
8 608 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm GHUF-85 Морозильная камера GRUNHELM GHUF- 85 - вертикальна морозильна камера з потужністю заморозки 4 кг / добу. У камері 4 секції, корисний об'єм 85 л. Панель управління - механічна.
Характеристики
Вага
28 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи, г | 16 |
| Вага | 28 кг кг |
| Висота | 85 см мм |
| Габарити упаковки | 885*570*588 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Глибина | 58 см |
| Кліматичний клас | ST |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 4 |
| Компресор | Hermetic |
| Лоток для кубиків льоду | Немає |
| Матеріал і колір дверної панелі | PCM, біла |
| Потужність заморожування | 4 кг/24 год |
| Загальний об'єм | 84 л |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Корисний об'єм морозильної камери | 84 л |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0.48 |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 175 |
| Споживана потужність (ват) | 90 |
| Реверсивні двері | Немає |
| Ступінь заморожування | 4 Star: до -18℃ |
| Тип і матеріал ручки | Врізна/ABS |
| Тип випарника | Видимий |
| Тип конденсатора | Плоский конденсатор |
| Тип контролю | Механічне |
| Тип розморожування | Defrost |
| Рівень шуму | 41 Дб дБ |
| Хладагент | R600a/45g |
| Ширина | 55 см |
| Штрих код | 6902019085525 |
| Енергоклас | A+ |
- Ціна: 8 608 ₴










