
Grunhelm GRW-185DD Холодильник
- В наявності
- Код: 84738
19 117 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис холодильника Grunhelm GRW-185DD
Холодильник Grunhelm GRW-185DD з високим класом енергоефективності (клас А +). Великий двокамерний 312-літровий (ооб'ем холодильної камери 223л, морозильної - 89л). Відноситься до кліматичному класу ST, малошумний (всього 42дБ), холодоагент - Defrost. Потужність заморозки становить 4кг / 24г, цього цілком достатньо, щоб справлятися з заморожуванням будь-яких продуктів на кожен день. Місткий - має 6 полиць в холодильній камері (3 полки, 3 дверних ящика). У морозильній камері 3 відсіку.
Характеристики
Вага
56 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 кг кг |
| Вага брутто | 62 кг |
| Внутрішня лампочка | Да/ 1W |
| Час заморожування | 8h |
| Габарити упаковки | 1949 * 635 * 650 мм |
| Габарити | 1858*600*605 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Дверні кошики | 3 |
| Дисплей | немає |
| Кліматичний клас | N,ST |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Компресор | герметичний |
| Конструкція | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Лоток для кубиків льоду | Немає |
| Лоток для яєць | Немає |
| Потужність заморожування | 4 кг/24 год |
| Потужність розморожування (ват) | 160W |
| Напруга | 220 В |
| Загальний об'єм | 310 л |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Корисний об'єм морозильної камери | 87 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 223 л |
| Полиці холодильної камери | 3 шт., скло |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0.8 |
| Споживана потужність (ват) | 100 |
| Витрата електроенергії | 292 кВт/рік: |
| Реверсивні двері | Да |
| Система охолодження | Defrost |
| Система розморожування | Defrost |
| Зливний піддон | HIPS/1 |
| Ступінь заморожування | 4 Star: до -18℃ |
| Тип | <a href="https://budpostach.ua/ru/category/moroziljnye-lari/holodiljniki" class="ocf-attribute-link"><a href="https://budpostach.ua/ru/category/moroziljnye-lari/holodiljniki-grunhelm" class="ocf-attribute-link">Холодильник</a></a> |
| Тип і матеріал ручки | Врізна/ABS |
| Тип компресора | Прихований |
| Тип контролю | механічний |
| Рівень шуму | 42 дБ дБ |
| Хладагент | R600a/49g |
| Штрих код | 6902018185004 |
| Енергоклас | A+ |
- Ціна: 19 117 ₴










