
Холодильник BRH-N186М60-W Grunhelm
- В наявності
- Код: 127628
21 503 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Холодильник BRH-N186М60-W Grunhelm
Grunhelm BRM-L188M60-W - двокамерний холодильник класу А+, з високим класом енергоефективності та загальним об'ємом 298 л. Морозильна камера на 76 л знаходиться знизу та оснащена 3 ящиками. У холодильній камері 4 полиці, кошик для овочів та фруктів, у двері 3 полиці. Холодильник виконаний із якісної нержавіючої сталі з покриттям проти відбитків пальців, його легко мити і він простий у обслуговуванні. У холодильнику Grunhelm встановлено систему No-frost. Холодильник не потребує розморожування.
Тип холодоагенту R600A
Теплоізоляція циклопентанова
Енергоспоживання 0,745 кВт/24 г
Захист від ураження електрострумом клас I
Характеристики
Вага
58 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 810 хв |
| Вага | 58 кг кг |
| Висота | 1860 мм мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 600 мм |
| Кліматичний клас | N/ST |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість полиць на дверях | 3 шт |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Конструкція | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Загальний об'єм | 286 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 210 л |
| Полиці холодильної камери | 4 шт |
| Система охолодження | No-frost |
| Тип | <a href="https://budpostach.ua/ru/category/moroziljnye-lari/holodiljniki" class="ocf-attribute-link"><a href="https://budpostach.ua/ru/category/moroziljnye-lari/holodiljniki-grunhelm" class="ocf-attribute-link">Холодильник</a></a> |
| Рівень шуму | 40 дБ дБ |
| Ширина | 600 мм |
| Штрих код | 6990001276280 |
- Ціна: 21 503 ₴










