
Холодильник Grunhelm DDH-N177D91-X
- Немає в наявності
- Код: 127622
32 573 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис холодильника Grunhelm DDH-N177D91-X
GRUNHELM DDH-N177D91-X — це двокамерний холодильник, загальний обсяг якого 436 л (холодильна камера 291 л, двосекційна морозилка на 145 л). Має високий клас енергоефективності (А+). Висота 1.77 м, а сила заморозки становить 10 кг/24 г, що дозволить швидко справлятися з заморожуванням будь-яких продуктів на кожен день.
Особливості моделі DDH-N177D91-X:
- Холодоагент — No Frost.
- Захист від ураження електрострумом клас I
- Рівень шуму 43 дБ
Характеристики
Вага
75 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 570 мин |
| Вага | 75 кг кг |
| Вага брутто | 82 кг |
| Внутрішнє обладнання | Да |
| Час заморожування | 8 г |
| Габарити упаковки | 1862*972*630 мм |
| Габарити | 1770*910*590 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Дисплей | Сенсорний |
| Додатково | Суперзаморожування. Режим ЕКО. Режим відпустки. Блокування від дітей. Power-Off Memery. Сигнал відчинених дверей. Shop Show Mode. Multi Air Flow. |
| Заморожування | 10 кг/24 час |
| Кліматичний клас | N,ST |
| Кількість полиць на дверях | 7 |
| Кількість полиць холодильної камери | 8 |
| Компресор | герметичний |
| Лоток для кубиків льоду | Да |
| Лоток для яєць | Да |
| Потужність розморожування (ват) | 160 |
| Загальний об'єм | 436 л |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Корисний об'єм морозильної камери | 145 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 291 л |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0.792 |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 289 |
| Споживана потужність (ват) | 110 |
| Реверсивні двері | Немає |
| Система охолодження | No-frost |
| Система розморожування | No frost |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип | <a href="https://budpostach.ua/ru/category/moroziljnye-lari/holodiljniki" class="ocf-attribute-link"><a href="https://budpostach.ua/ru/category/moroziljnye-lari/holodiljniki-grunhelm" class="ocf-attribute-link">Холодильник</a></a> |
| Тип дверей | SBS |
| Тип і матеріал ручки | пластик |
| Тип компресора | Прихований |
| Керування | Електронне |
| Рівень шуму | 43 Дб дБ |
| Хладагент | R600a/49g |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 32 573 ₴









