
Холодильник BRH-N185D60W Grunhelm
- В наявності
- Код: 132387
23 891 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Холодильник BRH-N185D60W Grunhelm
Grunhelm BRH-N185D60W - двокамерний холодильник класу А+, з високим класом енергоефективності та загальним об'ємом 326 л. Морозильна камера на 83 л знаходиться знизу та оснащена 3 ящиками + (лоток для льоду). У холодильній камері 2 полиці, 1 лотки для овочів та фруктів, у двері 3 полиці + (лоток для яєць). Холодильник виконаний із якісної нержавіючої сталі з покриттям проти відбитків пальців, його легко мити і він простий у обслуговуванні. У холодильнику Grunhelm встановлено систему No-frost. Холодильник не потребує розморожування.
Тип холодоагенту R600A
Теплоізоляція циклопентанова
Енергоспоживання 0,792 кВт / 24 г
Захист від ураження електрострумом клас I
Характеристики
номінальна потужність
100 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 20 годин |
| Вага брутто | 68 кг |
| Вага нетто | 62 кг |
| Висота | 1840 мм мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Глибина | 665 мм |
| Кліматичний клас | N |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Конструкція | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Номінальна потужність | 100 Вт W |
| Загальний об'єм | 315 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 116 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 199 л |
| Полиці холодильної камери | 2 |
| Система охолодження | No-frost |
| Тип | <a href="https://budpostach.ua/ru/category/moroziljnye-lari/holodiljniki" class="ocf-attribute-link"><a href="https://budpostach.ua/ru/category/moroziljnye-lari/holodiljniki-grunhelm" class="ocf-attribute-link">Холодильник</a></a> |
| Керування | Електронне |
| Рівень шуму | 40 дБ дБ |
| Частота | 50/60 Гц |
| Ширина | 600 мм |
| Енергоспоживання | 0.622 кВт/24 ч |
- Ціна: 23 891 ₴










