
Холодильник TRF-S86M44-S Grunhelm
- В наявності
- Код: 144773
8 276 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник TRF-S86M44-S Grunhelm
Холодильник TRF-S86M44-S Grunhelm сірий — двокамерний холодильник загальним об'ємом 86 л. Морозильна камера на 30 л знаходиться угорі. Полиці в холодильнику виконані з ударостійкого скла та їх 2 шт. Крім цього є 2 дверні та контейнер для овочів.
Особливості:
- Малошумний – 42 дБ
- Кліматичний клас N, ST
- Система охолодження Defrost
- Час автономної роботи 1200 хвилин
- Клас енергоспоживання А
Характеристики
Вага
17 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість дверей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг кг |
| Вага брутто | 19 кг |
| Внутрішня лампочка | Да |
| Габарити упаковки | 465х475х885 мм |
| Габарити | 424х445х868 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Дверні кошики | 2 |
| Кліматичний клас | N, ST |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 |
| Конструкція | Верхня морозильна камера |
| Потужність | 85 Вт |
| Потужність заморожування | 2 кг/24 год |
| Напруга | 220-240 В |
| Загальний об'єм | 86 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 30 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 56 л |
| Полиці холодильної камери | 2 |
| Витрата електроенергії | 0.733 кВт/ч |
| Система охолодження | Defrost |
| Тип | <a href="https://budpostach.ua/ru/category/moroziljnye-lari/holodiljniki" class="ocf-attribute-link"><a href="https://budpostach.ua/ru/category/moroziljnye-lari/holodiljniki-grunhelm" class="ocf-attribute-link">Холодильник</a></a> |
| Керування | Механічне |
| Рівень шуму | 42 дБ дБ |
| Хладагент | R600a/49g |
| Енергоклас | А + |
- Ціна: 8 276 ₴



