
Пароочисник ручний GSTC400 Grunhelm
- В наявності
- Код: 142746
1 592 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пароочисник ручний GSTC400, бойлер 400 мл, 10 аксесуарів Grunhelm
Забудьте про важкодоступні бруд та стійкі плями - наш пароочисник ручний GRUNHELM GSTC400 легко впорається з будь-яким завданням, забезпечуючи ідеальну чистоту в кожному куточку.
вашого будинку.
- Компактність та мобільність: легкий та зручний у використанні, він ідеально підходить для швидкого прибирання.
- Універсальність: очищує кухонні плити, витяжки, плитку, сантехніку, вікна та текстиль.
- Ефективність без хімії: гаряча пара видаляє бруд, жир та бактерії без шкідливих засобів.
- Економія простору: займає мінімум місця у вашому будинку.
- Металева помпа
- Можливість додавання води у процесі роботи
Характеристики
Бак для води
0.4 л
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 0.4 л |
| Вага брутто | 2 кг |
| Вага нетто | 1.43 кг |
| Час безперервної роботи | 10-15 хв |
| Час нагрівання | 0.15 хв сек |
| Габарити упаковки | 290х150х230 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Тиск пари | 1.5 бари |
| Потужність | 1500 Вт |
| Продуктивність | 40 г/хв |
- Ціна: 1 592 ₴







