
Плита газоелектрична біла Grunhelm FM5611W
- Немає в наявності
- Код: 122503
12 758 ₴
Опис Плита газоелектрична біла Grunhelm FM5611W
Плита газоелектрична Grunhelm - модель комплектуються функцією газ контролю, тому використання даної моделі буде максимально безпечним і комфортним. На варочной панелі передбачено 4 інноваційних конфорки різних розмірів - для комфортного і рівномірного нагріву посуду різних обсягів і діаметрів днища. Потужність газового потоку і полум'я регулюють поворотні рукоятки на передній панелі плити.
- Розпал конфорок -автоматичний в ручці.
- Таймер механічний.
- Освітлення духовки (включається кнопкою) - лампа розжарювання.
- Подвійне скло дверцят духовки - легкознімний внутрішньо скло дверцят духовки.
- Легко очищається емаль духовки.
- Подвійна теплоізоляція плити, поверхня зовні не нагрівається.
- Подвійні металеві решітки поверхні з матовим емалевим покриттям.
- Обсяг духовки 58л.
- Регульовані ніжки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 32.5 кг |
| Вага нетто | 31 кг |
| Тип газу | NG. |
| Габарити (ШхГхВ) | 497X627X872 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 535X635X885 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 2 роки |
| Тиск | G20-20 Мбар |
| Датчик температури духовки (Термостат) | Да |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Кількість конфорок | 4 |
| Комплектація | Деко + решітка |
| Кришка | Металева |
| Матеріал решіток поверхні | Металева емаль |
| Металеві висувні полиці | Немає |
| Нагрівальні елементи в духовці | Верх — низ |
| Наявність кришки | Да |
| Загальна потужність | 1825 Вт |
| Підсвітка | Да |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Витрата газу | 0.71 м3/год |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Комбінована (газ + електро) |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Електрична |
| Турбо конфорка | Немає |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Штрих код | 8690001225032 |
| Електропідпалювання поверхні | Підпал у капці |
| Електроспоживання | 1825 Вт |
| Енергоспоживання | 220-240B/50Гц |
| Ящик для посуду | Да |
- Ціна: 12 758 ₴










