
Плита газова коричнева Grunhelm G4FG5612BR-0
- Немає в наявності
- Код: 127336
15 290 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Плита газова коричнева Grunhelm G4FG5612BR-0
Газові конфорки виробництва SABAF (Італія)
Подвійна теплоізоляція корпусу плити
Металеві грати поверхні з матовим емалевим покриттям
Легкознімне внутрішнє скло дверцята духовки
Регульовані по висоті ніжки
Підсвічування духовки
Характеристики
Вага
31 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Коричневий |
| Характеристики духової шафи | |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Конвекція | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 кг кг |
| Вага брутто | 32.8 кг |
| Тип газу | NG. |
| Габарити (ШхГхВ) | 497X627X872 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 535X635X885 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 1 рік |
| Тиск газу | G20-20 |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Кількість конфорок | 4 |
| Комплектація | Деко + решітка |
| Матеріал кришки | Скляно |
| Металеві висувні полиці | Немає |
| Нагрівальні елементи в духовці | Нижній газовий нагрів |
| Наявність кришки | Да |
| Загальна потужність | 25 Вт |
| Обсяг | 54 л |
| Підсвічування духовки | Да |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Витрата газу | 0.87 м3/год |
| Решітка поверхні | Металева емаль |
| Країна походження | Туреччина |
| Термометр (для газової духовки) | Да |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Турбо конфорка | Немає |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Штрих код | 8690001273361 |
| Електропідпалювання поверхні | Підпал у ручках |
| Електроспоживання | 25 Вт |
| Ящик для посуду | Да |
- Ціна: 15 290 ₴








