
Плита газоелектрична коричнева Grunhelm AG6612BR-0
- Немає в наявності
- Код: 119549
13 334 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Плита газоелектрична коричнева Grunhelm AG6612BR-0
Газові конфорки виробництва SABAF (Італія)
Подвійна теплоізоляція корпусу плити
Металеві грати поверхні з матовим емалевим покриттям
Легкознімне внутрішнє скло дверцята духовки
Регульовані по висоті ніжки
Розпалювання поверхні кнопкою
Підсвічування духовки
Характеристики
Вага брутто
40.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Коричневий |
| Характеристики духової шафи | |
| Конвекція | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40.5 кг |
| Вага нетто | 39 кг |
| Тип газу | NG. |
| Габарити (ШхГхВ) | 598х634х872 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 635X635X885 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 1 рік |
| Тиск газу | G20-20 МБар |
| Датчик температури духовки (Термостат) | Да |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Кількість конфорок | 4 |
| Комплектація | Деко + решітка |
| Матеріал кришки | Скляно |
| Матеріал решіток поверхні | Металева емаль |
| Металеві висувні полиці | Немає |
| Нагрівальні елементи в духовці | Верх — низ |
| Наявність кришки | Да |
| Загальна потужність | 2225 Вт |
| Підсвічування духовки | Да |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Витрата газу | 0.71 м3/год |
| Країна походження | Китай |
| Таймер | Механічний |
| Тип | Комбінована (газ + електро) |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Електрична |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Штрих код | 5024236275754 |
| Електропідпалювання поверхні | Підпал у ручках |
| Електроспоживання | 2225 Вт |
| Ящик для посуду | Да |
- Ціна: 13 334 ₴








