
Повербанк Grunhelm GP-45AB-WQC 10000 mAh
- Немає в наявності
- Код: 117617
1 190 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк Grunhelm GP-45AB-WQC 10000 mAh — універсальний зарядний пристрій. Матеріал корпусу виконаний із якісного пластику. Пристрій оснащений захистом від короткого замикання, швидкою зарядкою та високоефективною конверсійною системою.
- Універсальний зарядний пристрій (Підходить для Iphone, Ipad, MP3/MP4, PSP, PDA, Cell Phone, MID)
- Аналоговий контроль на основі широтно-імпульсної модуляції (PWM) дозволяє зменшити споживання енергії
- Розумний струмовий шунт
- Має модуль бездротової зарядки
Характеристики
Вага
406 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Вага | 406 г кг |
| Час заряджання акумулятора | 10 годин |
| Вхідні порти | Micro USB, Type C |
| Висота | 28 мм мм |
| Вихідні порти | 1xUSB, Type C |
| Довжина | 146 мм |
| Ємність акумулятора | 10000 мА·год мА/год |
| Захист | від короткого замикання, від перезаряджання, від перерозряджання, від перевантаження |
| Конверсія | 90.0% |
| Ширина | 71 мм |
- Ціна: 1 190 ₴







