
Power Bank - Портативна батарея 10.000 mAh. чорний - GP-10B GRUNHELM
- Немає в наявності
- Код: 137520
509 ₴
Power Bank - Портативна батарея 10.000 mAh. чорний - GP-10B GRUNHELM — універсальна зарядна батарея. Матеріал корпусу виконаний із якісного пластику. Пристрій оснащений захистом від короткого замикання, швидкою зарядкою та високоефективною конверсійною системою. Дозволяє підключати ваш пристрій - планшет, мобільний телефон, камера, цифрова камера, ігрова приставка, MP3/MP4/
Особливості :
- Температурний захист
- Захист від перенапруги
- Захист від короткого замикання
- Захист вхідної лінії
- Захист акумулятора
- Захист від перезавантаження
- Захист від перезарядження
Характеристика :
- Ємність: 10000мAг
- Тип батареї: Li- полімерна
- Акумулятор класу: А
- Матеріал корпусу: ABS
- Вхід micro & type-C: 5В/2А
- Вихід: 5В / 2.1А (Mакс: 10Вт)
- Розмір продукту: 137 * 68.7 * 15.5 мм
- Вага нетто: 224г
- Вага брутто: 280
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 224 г кг |
| Вхідні порти | Micro&type-C: 5В/2А |
| Вихідні порти | 5В/2.1А (Макс: 10Вт) |
| Ємність акумулятора | 10000 мА·год мА/год |
| Захист | від короткого замикання, від перезаряджання, від перерозряджання, від перевантаження |
| Розмір | 137*68.7*15.5 мм |
- Ціна: 509 ₴





