
Power Bank Портативна батарея 40.000 mAh, для ноутбуків, чорний - GP-40BLT Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 142659
2 824 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Power Bank Портативна батарея 40.000 mAh, для ноутбуків, чорний - GP-40BLT Grunhelm — має вихідну потужність 65 Вт, що є достатнім для деяких ноутбуків з підтримкою зарядки через TYPE-C
Пристрій оснащений захистом від короткого замикання, швидкою зарядкою та цифровим дисплеєм
Характеристики
Ємність акумулятора
40000 мА·год
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Літієво-полімерний |
| Вага брутто | 900 г |
| Вага нетто | 750 г |
| Вхідні порти | Type-C: 5V/3A, 9V/2.2A, 12V/1.67A, 20V/3.25А (MAX: 65W) |
| Вихідні порти | USB-A1: 5V/4.5A, 4.5V/5A, 9V/2A 12v/1.5A (MAX: 65W) |
| Ємність акумулятора | 40000 мА·год мА/год |
| Розмір | 150х68.1х52.8 мм |
- Ціна: 2 824 ₴

