
Grunhelm Обігрівач електричний GPH-2000
- В наявності
- Код: 91072
2 400 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач електричний GPH-2000 Grunhelm
- Нагрівальний елемент з нержавіючої сталі
- Регулюємий термостат нагріву
- Два режими роботи 25/2000 Вт
- Захист від перегріву
- Режим вентиляції
Характеристики
Вага
4 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 365 х 335 х 350 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Продуктивність | 210 м3/р |
| Способ нагрева | Прямий |
| Країна походження | Китай |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Термостат | Да |
| Тип | Електричний |
| Штрих код | 6906524901271 |
- Ціна: 2 400 ₴

