
Grunhelm РТС-2000R Обігрівач електричний
- Немає в наявності
- Код: 91075
1 524 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач електричний РТС-2000R Grunhelm
- Керамічний нагрівальний елемент
- Регулюємий термостат нагріву
- Режим вентиляції
- Три режими роботи 25/1000/2000 Вт
- Захист від перегріву
- Компактний розмір та мала вага
- Рівень захисту IP21
Характеристики
Вага
2.1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 220 х 160 х 260 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Продуктивність | 218 м3/год |
| Способ нагрева | Прямий |
| Країна походження | Китай |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Термостат | Да |
| Тип | Електричний |
| Штрих код | 6906524901301 |
- Ціна: 1 524 ₴

